Nie masz konta? Zarejestruj się w 5 sekund!

Cieszymy się, że zechciałeś dołączyć do naszej społeczności nie bojącej się trudnych pytań. Konto należy aktywować poprzez link wysłany na podany przez Ciebie adres.
Rejestrując się oświadczasz, że zapoznałeś się z regulaminem.
Zalogowani użytkownicy mogą:
  • zadawać i odpowiadać na pytania
  • głosować w sondach
  • agregować pytania
  • stworzyć swój profil
  • przeglądać profile innych użytkowników
  • tworzyć listy znajomych
... a to jeszcze nie wszystko. Wejdz i przekonaj się :)

Logowanie

Zapamiętaj mnie:

Witaj w zapytajsie.pl

Witaj w serwisie, który nie boi się trudnych pytań! Tu możesz zadać nurtujące Cię pytania i pomóc innym w znalezieniu odpowiedzi na ich pytania. Do swojego pytania możesz załączyć np: film, link lub grę i w ten sposób poznać opinie innych użytkowników.
1

Zadawaj pytania


Dołączaj do nich np: ankiety, linki, filmy i gry. Poznaj opinie innych.
2

Odpowiadaj na pytania


Pomagaj innym. Dziel się swoją wiedzą i pomysłami.
3

Poznaj ciekawych ludzi


Rozmawiaj ze znajomymi i baw się dobrze :)
ZOBACZ OCENY
16.05.2010 Na stronie prezentującej pytanie, dodana została informacja o użytkownikach, którym dane pytanie przypadło do gustu i zostało przez nich "podbite". Szczegółowe informacje na temat oceniających odpowiedź, można zobaczyć po kliknięciu linku "Zobacz oceny", umieszczonego w prawym dolnym rogu pola z odpowiedzią.
NOWE FUNKCJE!
11.11.2009 Dziś udostępniliśmy dwie nowe funkcje - możliwość dodawania załączników do odpowiedzi oraz formularz, za pomocą którego możecie zgłosić swoją propozycję dodania nowej kategorii tematycznej. Ów formularz dostępny jest poprzez link "zaproponuj nową kategorię" znajdujący się poniżej listy kategorii.
ROZPISZ SIĘ!
19.10.2009 Zwiększyliśmy limity znaków wpisywanych w opisie pytania oraz odpowiedzi. Aktualnie wynoszą one odpowiednio: 600 i 800 znaków. Miłego pisania :)
POKAŻ PYTANIE W ŚLEDZIKU!
13.10.2009 Od dziś w bardzo prosty sposób możecie zaprezentować pytania (swoje lub te, które uważacie za interesujące) znajomym z portalu Nasza-klasa.pl. Na stronie prezentującej wybrane przez Was pytanie dostępny jest link "sledzik.pl nasza-klasa.pl Śledzik.pl", kliknięcie go przeniesie Was na stronę Śledzik.pl, za pomocą której link do pytania zobaczą Wasi znajomi z Nasza-klasa.pl.
RANKING UŻYTKOWNIKÓW!
7.10.2009 Dziś udostępniliśmy ranking użytkowników, dostępny jest on na stronie Użytkownicy. Zobaczcie kto jest najbardziej pomocną oraz najaktywniejszą osobą w serwisie ZapytajSie.pl:)
ZOBACZ KTO JEST ON-LINE!
10.09.2009 Od dziś na stronach pytań i w wyszukiwarce przy loginach użytkowników, możecie zobaczyć nową ikonę . Gdy jest widoczna, oznacza, że dana osoba jest aktualnie zalogowana w serwisie. Ponadto w dziale "Znajomi" Wasi zalogowani przyjaciele widoczni będą w górnej części strony.
NOWE FUNKCJE W SERWISIE
1.09.2009 W Notesie dodana została zakładka "Nowe pytania i odpowiedzi", w której możecie zobaczyć zadane pytania i udzielone odpowiedzi od ostatniej wizyty w serwisie. Dodane zostały również kategorie "Najnowsze pytania" oraz "Najnowsze odpowiedzi" zawierające odpowiednio pytania/odpowiedzi uszeregowane od najnowszej do najstarszej.
CZEKAMY NA TWOJĄ OPINIE!
7.06.2009 Co dwie głowy, to nie jedna! Dlatego pod adresem kontakt(at)zapytajsie.pl czekamy na Twoją opinie, spostrzeżenia, pomysły co dodać lub poprawić w serwisie.
WYSTARTOWALIŚMY
6.06.2009 Po wielu miesiącach ciężkiej pracy i nieprzespanych nocach, oddaje w Wasze ręce serwis, który dostarczy Wam rozrywki, a przede wszystkim pozwoli poznać odpowiedzi na od dawna nurtujące Was pytania.