Nie masz konta? Zarejestruj się w 5 sekund!

Cieszymy się, że zechciałeś dołączyć do naszej społeczności nie bojącej się trudnych pytań. Konto należy aktywować poprzez link wysłany na podany przez Ciebie adres.
Rejestrując się oświadczasz, że zapoznałeś się z regulaminem.
Zalogowani użytkownicy mogą:
  • zadawać i odpowiadać na pytania
  • głosować w sondach
  • agregować pytania
  • stworzyć swój profil
  • przeglądać profile innych użytkowników
  • tworzyć listy znajomych
... a to jeszcze nie wszystko. Wejdz i przekonaj się :)

Logowanie

Zapamiętaj mnie:

Witaj w zapytajsie.pl

Witaj w serwisie, który nie boi się trudnych pytań! Tu możesz zadać nurtujące Cię pytania i pomóc innym w znalezieniu odpowiedzi na ich pytania. Do swojego pytania możesz załączyć np: film, link lub grę i w ten sposób poznać opinie innych użytkowników.
1

Zadawaj pytania


Dołączaj do nich np: ankiety, linki, filmy i gry. Poznaj opinie innych.
2

Odpowiadaj na pytania


Pomagaj innym. Dziel się swoją wiedzą i pomysłami.
3

Poznaj ciekawych ludzi


Rozmawiaj ze znajomymi i baw się dobrze :)
Jaki odkurzacz dla alergika?
TAGI: odkurzacz
Kategoria: Inne
zapytano: 25.10.12 o 11:43
Jestem uczulony na kurz, więc szukam odkurzacza, który bardzo dobrze zbije wszelkie roztocza. Sporo czytałem na ten temat i dowiedziałem się, że odkurzacz dla alergika musi mieć specjalny system zasysania powietrza na zasadzie kompresora, żeby nie wzniecał kurzu w powietrze. Co do rodzaju odkurzacza to natknąłem się na sprzeczne informacje. Jedni piszą, że dla alergika najlepszy jest wodny odkurzacz bo dobrze filtruje powietrze, a inni, że taki odkurzacz nie filtruje dobrze roztoczy i ich odchodów i wyrzuca je w postaci mgiełki wodnej. A czy kamień zawarty w wodzie nie niszczy odkurzacza?
zapytał:
wraps pytań: 41; odpowiedzi:6
Znajomi : 0Napisz wiadomość do wrapsDodaj do znajomych
Fajne pytanie, ciekawa dyskusja? Dodaj je do:
Facebook Facebook sledzik.pl nasza-klasa.pl Śledzik.pl Wykop Wykop.pl Twitter Tweet Digg Digg.com Delicious del.icio.us Elefanta Elefanta.pl
OdpowiedziOdpowiedzi:
wart
pyt: 4 odp: 59
Znajomi : 0 Napisz wiadomość do wart Dodaj do znajomych
Nie wierz co przeczytałeś o odkurzaczach wodnych. Jego praca z filtrem wodnym jak sama nazwa wskazuje polega na topieniu w wodzie wszelkiego brudu, a to co się nie utopi w wodzie to nie wyleci na zewnątrz bo po drodze jest 3 lub więcej filtrów w tym hepa. Tak to prawda dokładniejszy od HEPA jest ULPA. Ja polecam odkurzacze parowe, to coś więcej niż wodny czyli dodatkowo odkaża, dezynfekuje i odświeża czyszczone powierzchnie. Zabija roztocza, grzyby dlatego moim zdaniem jest idealny dla alergików oraz dla osób mających domowe zwierzęta. Pierze dywany i wykładziny, zbiera rozlane ciecze i błoto, czyści parą porowate powierzchnie takie jak płytki czy terakota, oraz fugi, szyby, lustra, można myć również okna. A wody można używać destylowanej aby nie zakamienić ok 5zł za 5l. Słyszałem też o od
załącznikZałącznik:

odpowiedziano: 25.10.12 o 12:49
ocena:
Minus 0 Plus
Zobacz
oceny
ciekawski
pyt: 6 odp: 150
Znajomi : 0 Napisz wiadomość do ciekawski Dodaj do znajomych
Najlepszym jest odkurzacz wodny. Ale jeśli chcesz sobie poczytać więcej na ten temat obejrzyj sobie link www.odkurzaczrainbow.pl lub ten link www.skapiec.pl w którym są zdjęcia odkurzaczy typowo dla alergików.

odpowiedziano: 29.10.12 o 15:50
ocena:
Minus 0 Plus
Zobacz
oceny
leszek569
pyt: 0 odp: 3
Znajomi : 0 Napisz wiadomość do leszek569 Dodaj do znajomych
Wszyscy wzięli pod uwagę mieszkanie a co z domem? Dlatego proponuje nowoczesne i przede wszystkim wygodne rozwiązanie a mianowicie odkurzacz centralny. Wszystko znajduje się w piwnicy my tylko używamy węża. Sprzątanie przebiega szybciej i wygodniej.
załącznikZałącznik:

odpowiedziano: 08.07.13 o 12:46
ocena:
Minus 0 Plus
Zobacz
oceny
rivka
pyt: 1 odp: 9
Znajomi : 0 Napisz wiadomość do rivka Dodaj do znajomych
Wodne odkurzacze to zbiorowisko bakterii, ja bym lepiej postawiła na odkurzacz z dobrym filtrem i kompresorem kurzu takim jak odkurzacz LG ma. Ten nowy model to nawet sam jeździ po mieszkaniu, nie trzeba go za sobą ciągać

odpowiedziano: 10.08.13 o 6:31
ocena:
Minus 0 Plus
Zobacz
oceny
Odpowiedz na pytanie Odpowiedz na pytanie:
Tylko zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać na pytania.