Nie masz konta? Zarejestruj się w 5 sekund!

Cieszymy się, że zechciałeś dołączyć do naszej społeczności nie bojącej się trudnych pytań. Konto należy aktywować poprzez link wysłany na podany przez Ciebie adres.
Rejestrując się oświadczasz, że zapoznałeś się z regulaminem.
Zalogowani użytkownicy mogą:
  • zadawać i odpowiadać na pytania
  • głosować w sondach
  • agregować pytania
  • stworzyć swój profil
  • przeglądać profile innych użytkowników
  • tworzyć listy znajomych
... a to jeszcze nie wszystko. Wejdz i przekonaj się :)

Logowanie

Zapamiętaj mnie:

Witaj w zapytajsie.pl

Witaj w serwisie, który nie boi się trudnych pytań! Tu możesz zadać nurtujące Cię pytania i pomóc innym w znalezieniu odpowiedzi na ich pytania. Do swojego pytania możesz załączyć np: film, link lub grę i w ten sposób poznać opinie innych użytkowników.
1

Zadawaj pytania


Dołączaj do nich np: ankiety, linki, filmy i gry. Poznaj opinie innych.
2

Odpowiadaj na pytania


Pomagaj innym. Dziel się swoją wiedzą i pomysłami.
3

Poznaj ciekawych ludzi


Rozmawiaj ze znajomymi i baw się dobrze :)
Ciasto na święta?
TAGI: ciasta
Kategoria: Kuchnia świata
zapytano: 12.12.12 o 16:29
Pieczecie sami ciasta czy kupujecie gotowe. Jak to wychodzi finansowo i czasowo? Opłaca się piec samemu? Moja żona nie chce mimo tego że oferuję jej pomoc.
zapytał:
wraps pytań: 41; odpowiedzi:6
Znajomi : 0Napisz wiadomość do wrapsDodaj do znajomych
Fajne pytanie, ciekawa dyskusja? Dodaj je do:
Facebook Facebook sledzik.pl nasza-klasa.pl Śledzik.pl Wykop Wykop.pl Twitter Tweet Digg Digg.com Delicious del.icio.us Elefanta Elefanta.pl
OdpowiedziOdpowiedzi:
wart
pyt: 4 odp: 59
Znajomi : 0 Napisz wiadomość do wart Dodaj do znajomych
Moja żona piecze niedużo bo trzy ciasta i moja siostra trzy potem się wymieniają po połowie każdego i tak mamy po 6 różnych ciast piekąc 3. To zależy jeszcze jak komu wychodzi czasem lepiej kupić gotowe. Ale jak dobrze piecze twoja żona to wychodzi napewno smaczniej. Moja żona ma mikser z misą to naprawdę usprawnia takie przedsięwzięcie.
załącznikZałącznik:

odpowiedziano: 13.12.12 o 10:46
ocena:
Minus 0 Plus
Zobacz
oceny
alutka
pyt: 6 odp: 17
Znajomi : 0 Napisz wiadomość do alutka Dodaj do znajomych
opłaca się piec samemu , bo wydasz 30 zł i masz wszystkie składniki do wypasionego ciasta albo i dwóch a tak to w cukierni kupisz 4 porcje ciasta za tą kwotę

odpowiedziano: 13.12.12 o 17:49
ocena:
Minus 0 Plus
Zobacz
oceny
Odpowiedz na pytanie Odpowiedz na pytanie:
Tylko zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać na pytania.