Nie masz konta? Zarejestruj się w 5 sekund!

Cieszymy się, że zechciałeś dołączyć do naszej społeczności nie bojącej się trudnych pytań. Konto należy aktywować poprzez link wysłany na podany przez Ciebie adres.
Rejestrując się oświadczasz, że zapoznałeś się z regulaminem.
Zalogowani użytkownicy mogą:
  • zadawać i odpowiadać na pytania
  • głosować w sondach
  • agregować pytania
  • stworzyć swój profil
  • przeglądać profile innych użytkowników
  • tworzyć listy znajomych
... a to jeszcze nie wszystko. Wejdz i przekonaj się :)

Logowanie

Zapamiętaj mnie:

Witaj w zapytajsie.pl

Witaj w serwisie, który nie boi się trudnych pytań! Tu możesz zadać nurtujące Cię pytania i pomóc innym w znalezieniu odpowiedzi na ich pytania. Do swojego pytania możesz załączyć np: film, link lub grę i w ten sposób poznać opinie innych użytkowników.
1

Zadawaj pytania


Dołączaj do nich np: ankiety, linki, filmy i gry. Poznaj opinie innych.
2

Odpowiadaj na pytania


Pomagaj innym. Dziel się swoją wiedzą i pomysłami.
3

Poznaj ciekawych ludzi


Rozmawiaj ze znajomymi i baw się dobrze :)
REGULAMIN ZAPYTAJSIE.PL:
§. 1
Postanowienia ogólne
1. Regulamin określa zasady działania serwisu ZapytajSie.pl (zwanego dalej Serwisem), w tym zasady świadczenia przez Serwis usług drogą elektroniczną.
2. Użytkownik zobowiązany jest do zapoznania się z treścią niniejszego Regulaminu. Użytkownik nie może powoływać się na nieznajomość Regulaminu, a dokonując Rejestracji i korzystając z Serwisu, akceptuje postanowienia Regulaminu.
§2
Warunki techniczne
1. Do korzystania z Serwisu konieczne jest posiadanie urządzeń i oprogramowania pozwalających na korzystanie z zasobów internetu, w szczególności:
a) komputera podłączonego do Internetu,
b) przeglądarki internetowej obsługującej JavaScript oraz Cookies.
§3
Rejestracja użytkowników
1. Celem rejestracji użytkowników jest zapewnienie bezpieczeństwa i funkcjonalności serwisu.
2. W czasie procesu rejestracji użytkownik podaje swój adres e-mail.
3. Adres e-mail użytkownika nie będzie przetwarzany w celach marketingowych, użytkownicy mają prawo wglądu do swoich danych, ich poprawienia oraz usunięcia.
4. Użytkownik może usunąć swoje konto oraz na wyraźne życzenie także udzielonych przez niego odpowiedzi i postawionych przez niego pytań.
5. Adres e-mail wykorzystywany będzie tylko i wyłącznie do celów związanych z Serwisem, promocją usług Serwisu i Serwisów z nim powiązanych, w szczególności nie będzie nigdy udostępniany podmiotom trzecim w celach niezwiązanych z Serwisem i Serwisami z nim powiązanymi.
§4
Tworzenie i wysyłanie treści do serwisu Zapytaj.com.pl
1. Zadawanie własnych pytań oraz udzielanie odpowiedzi na pytania innych użytkowników dostępne jest tylko i wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
2. Użytkownik zadając pytanie / udzielając odpowiedzi zgadza się na ich przeglądanie przez innych użytkowników serwisu, co rozumie się jako udzielenie nieodpłatnej bezterminowej licencji właścicielowi serwisu na korzystanie z Utworu w zakresach (polach eksploatacji):
a) Użytkowania,
b) Dystrybucji, sprzedaży i wdrożeń w innych utworach,
c) Kopiowania,
d) Modyfikacji utworu w dowolnym zakresie,
e) Dowolnego wykorzystania całości lub części utworu.
3. Zabronione jest tworzenie i wysyłanie pytań oraz odpowiedzi o treści nie zgodnej z prawem, dobrym smakiem i ogólnymi zasadami współżycia społecznego, w tym obrażających osoby, nakłaniających do nienawiści.
4. O tym czy dane pytanie / odpowiedź narusza zasady z pkt. 7 decyduje w szczególności subiektywna ocena właściciela serwisu.
5. Każde pytanie oraz odpowiedź mogą zostać usunięte, jeżeli zostanie stwierdzone naruszenie przez nie regulaminu.
6. Tworząc pytanie bądź odpowiadając na pytanie innego użytkownika użytkownik oświadcza, że wysłane przez niego treści nie naruszają praw autorskich osób trzecich.
7. Kopiowanie odpowiedzi, które pojawiły się wcześniej w danym pytaniu traktowane będzie jak naruszenie praw autorskich osób trzecich.
8. W szczególnych przypadkach Administratorzy będą zwracali się do operatorów Internetu o udostepnienie danych użytkownika, który narusza regulamin w szczególnie uciążliwy sposób.
9. Powyższe punkty dotyczą w równym stopniu innych treści wysyłanych przez użytkowników m.in. komentarzy, a także nazwy użytkownika, zdjęć czy opisu na profilu.
10. Uzupełnienie przez Użytkownika danych w profilu jest dobrowolne.
11. Uzupełniając dane w profilu, Użytkownik jest świadomy, że dane te mogą zobaczyć wszyscy zarejestrowania w Serwisie użytkownicy.
§5
Postanowienia końcowe
1. Użytkownikiem serwisu może być każda osoba pełnoletnia, lub osoba niepełnoletnia za zgodą rodziców lub prawnych opiekunów.
2. W przypadku naruszenia zasad niniejszego regulaminu i/lub zasad nietykiety konto użytkownika może zostać zawieszone lub usunięte.
3. Administrator nie odpowiada za brak dostępu do serwisu spowodowany nietypową konfiguracją komputera użytkownika lub konfiguracją inną niż zalecana.
4. Wszelkie reklamacje należy kierować drogą elektroniczną na adres: pomoc@zapytajsie.pl
§6
Wyłączenie odpowiedzialności
1. Właściciel nie odpowiada w żaden sposób, w maksymalnym dopuszczonym przez prawo zakresie, za treści publikowane przez użytkowników na łamach serwisu.
2. Właściciel nie odpowiada w żaden sposób za sytuacje wynikające z udostępnienia przez użytkownika nazwy użytkownika i hasła osobom trzecim.
3. Właściciel dołoży wszelkich starań, aby serwis działał prawidłowo, jednak nie ponosi odpowiedzialności za zdarzenia spowodowane siłą wyższą, niedozwoloną ingerencją użytkowników i osób trzecich oraz za zdarzenia bezpośrednio nie zależne od niego.
4. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za utratę danych użytkowników wynikające z awarii sprzętu lub sieci internetowej.
5. Właściciel zastrzega sobie prawo do anonimowego publikowania treści przesłanych do niego, a związanych z działaniem serwisu, poradami i sugestiami.
6. Właściciel zastrzega sobie prawo do dokonania cesji wszelkich praw związanych z serwisem, bez możliwości jakiegokolwiek sprzeciwu ze strony użytkowników.